Portekiz çalışma izni nasıl alınır, Portekiz çalışma Vizesi nasıl alınır, Portekiz oturma izni, Portekiz vatandaşlığı evlilik, Portekiz vatandaşlık alma, Portekiz vatandaşlık şartları 2019, Portekiz Göçmenlik, Portekiz vatandaşlığı avantajları

Portekiz’e Türkiye’den seyahat etmek istiyorsanız direk uçuşlar bulunmaktadır. Daha ekonomik yollarla Portekiz’e seyahat etmek isteyenler için birçok Avrupa ülkesinden aktarmalı uçak seferlerini vardır.

İstanbul ve İzmir’den İtalya aktarmalı seyahat gemileri ile ulaşım sağlamak mümkündür.

Portekiz, Avrupa’nın en batı ucunda konumlanıyor. Ülke, zengin kültürel birikimi, etkileyici doğası ve tarihi geçmişi ile ziyaretçilerine farklı deneyimler sunuyor. İberia yarımadasının batı kıyısında bulunan Portekiz hem ucuz olması hem de harika iklimi ile Avrupalı turistlerin ilk tercihleri arasında.

Atlantik Okyanusunun kıyılarına oturması yetmiyormuş gibi Portekiz ziyaretçilerini daha birçok özelliği ile de şaşırtmaya devam eden bir ülke. Çok zengin ve yeniliğe açık olan şehirler, geleneksel köyler, şaşırtıcı güzellikte sahiller, kırsal alanlar ve çok sayıda UNESCO dünya mirası bölgelerine sahip.

Portekiz’in zengin coğrafyası kuzeyde yemyeşil dağlardan şarap üretim bağlarına, orta bölgelerde Orta Çağ kasabaları ile çiftliklere ve güneyde muhteşem sahillere sahip. Ayrıca Portekiz’e ait olan ancak Atlantik okyanusunda bulunan Azores ve Madeira yemyeşil bitki örtüsü ve çiçek bahçeleriyle biliniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir